podium-oost-activiteiten

week programma

VIND HIER ALLE ACTVITEITEN EN CURSUSSEN PER DAG

Deze pagina is in opbouw.

Activiteitenoverzicht MAART-JULI (programma onder voorbehoud)

Van maandag t/m vrijdag koffie/thee inloop van 09.00 tot 17.00 uur.

Maandag

09.00-10.00 Sport met Vanessa

10.00-12.00 Actief Leven Gesprek

14.30-16.30 Aquarellessen voor volwassenen

16.00-19.00 Utrecht Dance Center Streetdance Kids

17.30-19.00 Samen Eten ( 4e maandag van de maand )

19.00-22.30 Swing in Utrecht

19.00-23.00 Bridgeclub Utrecht Oost

 

Dinsdag

09.15-10.30 Dapiyo

10.00-12.00 Wijkinformatiepunt Utrecht Oost

12.30-16.45 Dinsdagmiddag Bridge

13.30-17.00 Bridgelessen met Winnie

14.00-16.00 Leesclub

18.15-19.45 Mindfull Yoga

19,00-22.00 Bridgelessen met Winnie

20.00-21.00 Afrikaanse en Braziliaanse dans met Noëlla

 

Woensdag

09.15-11.30 Groepslessen Cesar

09.30-13.00 Speel-O-Theek

10.00-11.00 Wandelclub

10.00-12.00 Formulier & meedoen Oost voor Elkaar

14.00-16.30 Repair-Café ( 1e woensdag van de maand )

15.30-17.00 Textiel (recycle) Café

19.30-22.00 Bridgelessen met Winnie

19.30-21.30 Alzheimer-Café ( 24 april, 19 juni, 25 september )

 

Donderdag

10.00-15.00 Senioren-inloop

10.00-12.00 Schaken

10.00-12.00 Energie transitie Gemeente Utrecht ( 2e donderdag van de maand )

10.30-11.30 Fysio-gym voor senioren

12.00-13.00 Lunch Time

13.00-16.00 Bridgelessen met Winnie

13.00-16.00 Computer-inloop

13.30-14.30 Tai Chi met Olga

16.15-18.15 Utrecht Dance Center Streetdance Kids

17.30-19.30 Samen Eten ( 2e donderdag van de maand )

19.00-22.00 Bridgelessen met Winnie

19.00-22.30 Swing in Utrecht

 

Vrijdag

09.00-10.30 Mindfull Yoga

18.30-20.30 Wereld Keuken ( 3e vrijdag van de maand )

19.00-21.30 Tango Anna Rosa ( om de week )

 

Zaterdag

12.30-14.00 Toneelles Utrecht Oost 6-9 jaar

14.15-15.45 Toneelles Utrecht Oost 12-14 jaar

16.00-17.30 Toneelles Utrecht Oost 15-17 jaar

nieuwbouw podium oost utrecht
ELLA BRAZILIAANS EN AFFIKAANSE DANS
fysiotherapie cesar mensendieck